Kontakt oss

Våre serviceinnstilte medarbeidere gleder seg til å høre fra deg, enten det gjelder varebestilling, spørsmål om våre produkter eller andre henvendelser – kontakt oss i dag!

Kontakt

Åpningstider
Hverdager kl. 8-16

E-post: kundeservice@idun.no
Sentralbord: 22 09 48 48
Besøksadresse: Hvamveien 1, 2013 Skjetten

Postadresse: Postboks 144, 2026 Skjetten

Fakturaadresse

Idun Industri AS (eller My Bakery AS /  Bako AS)
c/o Fakturamottak
Postboks 2758
7439 Trondheim

E-post fakturamottak: receive@compello.com

Veibeskrivelse

Idun Industri har hovedkontor på Hvam, 3 mil fra Gardemoen flyplass og 2 mil fra Oslo sentrum. 

Buss fra Oslo eller Gardemoen til Idun Industri bruker ca. 30-40 minutter. Du går av ved Olavsgård Hotel som ligger ca. 350 meter fra Idun.

Salgskonsulenter

IDUN INDUSTRI

Bakeri og konditori

Trond Wenner

Salgsdirektør
trond.wenner@idun.no

Arvid K. Solum

Salgskonsulent Midt/Nord
arvid.solum@idun.no

Jostein Ausland

Regionsjef, Sør/Øst/Vest
jostein.ausland@idun.no

Morten P. Hol

Regionsjef – Midt/Nord
morten.hol@idun.no

Johnny Wilhelmsen

Salgsansvarlig – Vest
johnny.wilhelmsen@idun.no

Camilla Glorud Syversen

Salgskoordinator
camilla.syversen@idun.no

Trond Lie

Salgsansvarlig – Sørvest
trond.lie@idun.no

Cathrine Olsen

Salgsansvarlig – Øst
cathrine.olsen@idun.no

Jonas Rod Jensen

KAM – Norgesbakeriene/ Mesterbakeren
jonas.rod.jensen@idun.no

Benny Sørensen

Salgssjef – Industri
benny.sorensen@idun.no

Jan Arefjord

 KAM – Goman
jan.arefjord@idun.no

Tom-Erik Halvorsen

KAM – Bakehuset
tom-erik.halvorsen@idun.no

Storhusholdning

Hedda Helene Feaver Frederiksen

Salgskonsulent Storhusholdning
hedda.frederiksen@idun.no

Tonje Håtun

Salgsansvarlig – Storhusholdning
tonje.hatun@idun.no

Scroll to Top